About Us

Biz Kimiz

Hastalıklar, tedaviler, akıl sağlığı, beslenme, çift olarak yaşam, annelik, ev ve daha fazlası hakkında sahip olabileceğiniz tüm endişelerin yanıtlarını size vermeyi amaçlıyoruz.

10 yıl boyunca – ve eksiksiz bir yazar, editör ve sağlık profesyonelleri ekibinin yardımıyla – ilgi çekici, kanıtlarla desteklenen ve her şeyden önce 9.000‘den fazla makaleden oluşan eksiksiz bir kitaplık oluşturmaya çalıştık.

İyi hissetmek ve sağlıklı olmak insanlar arasında ortak bir hedeftir. Bu nedenle, iyi alışkanlıklar hakkında bilgi edinme ve yaşam tarzını iyileştirmek için kaynaklara erişme ihtiyacı doğar. Elbette bu süreçte yüzlerce şüphe ortaya çıkıyor. Sağlığa Bir Adım olarak, kullanıcılarımızı desteklemek, ilham vermek ve onlara rehberlik etmek için sürekli çalışıyoruz.

Karmaşık sağlık sorunlarını basitleştiriyor ve hastalıklar, beslenme, akıl sağlığı, alışkanlıklar, ilişkiler, ev, doğum ve daha fazlası hakkında en iyi kararları vermenize yardımcı olmak için net, özlü ve güvenilir yanıtlar sağlamaya odaklanıyoruz.

Bizim topluluğumuz Web sitemizde aylık 125.000’den fazla ziyaret almanın yanı sıra, farklı sosyal ağlara da uzanıyor. Bizi Instagram’da da bulabilirsiniz.

Değerlerimiz

Milyonlarca okuyucudan oluşan bir toplulukta sağlık ve zindeliği teşvik eden bir marka olan, Sağlığa Bir Adım olarak içeriğimizin etkisinin farkındayız. Bu nedenle, yalnızca kullanıcılarımızda değil, çevresel ve toplumsal düzeyde de olumlu değişiklikler üretme taahhüdünü ve sorumluluğunu üstleniyoruz.
Ekibimiz, profesyonelliği bir kenara bırakmadan, çeşitliliğe ve kapsayıcılığa empati ve saygı ile çalışır. Tüm insanları, sağlıklarını ve bununla ilgili her şeyi yönetmede aktif rol alabilmeleri için güçlendirmek istiyoruz.

İçerik Taahhüdü
İçerik Taahhüdü

Taahhüdümüz, yüksek kaliteli editoryal içerik sağlamaktır. Titiz araştırmalara dayalı makaleler oluşturuyoruz ve karmaşık konuları herkesin anlayabileceği şekilde basitleştiriyoruz.

Kalite Garantili
Kalite Garantili

Burada bulacağınız bilgiler, güvenilir çalışmalar ve bağlantılarda veya bibliyografyalarda başvurulabilecek referanslarla desteklenmektedir. Ayrıca içerikler periyodik olarak yeni gelişmeler olduğunda güncellenmektedir.

Uzman Doğrulaması
Uzman Doğrulaması

Her makale, her alandaki profesyoneller tarafından oluşturulur, incelenir ve doğrulanır. Gazeteciler, editörler, doktorlar, beslenme uzmanları, psikologlar, diş hekimleri ve diğer işbirlikçilerden oluşan eksiksiz bir ekibimiz var.

Önemi ile uyumlu içerik

İçeriğimizin oluşturulması için katı kriterler belirledik. Sadece bilgilendirmek için değil, aynı zamanda kullanıcılarımızla bağlantı kurmak için çalışıyoruz. Bu nedenle araştırma sürecinden, her konudaki uzmanların görüşlerine, erişilebilir, anlaşılır ve kapsayıcı bir dilin uygulanmasına kadar her ayrıntıyla ilgileniyoruz.

Search

İçeriklerimiz, doğru ve güvenilir bilgi sağlama taahhüdü ile kanıtlara veya profesyonel kriterlere dayanmaktadır.

Search

Klinik içeriğimiz, bilgilerin doğruluğunu sağlamak için sağlık uzmanlarıyla birlikte bir inceleme sürecinden geçer.

Search

Farklı ve kapsayıcı içerik sağlamak için birden fazla ses, kimlik ve bakış açısıyla çalışıyoruz

Uzman ekibimiz

Sağlık ve zindelik konularının hafife alınmaması gerektiği bizim için açıktır. Bu nedenle, sağlığın farklı alanlarından profesyonelleri ekibimizin saflarına entegre ederek en yüksek kalitede bilgi sağlama taahhüdümüzü yineliyoruz.
Doktorlar, beslenme uzmanları, eczacılar, psikologlar, fizyoterapistler, eğitmenler, biyologlar ve diğer alanlardaki uzmanlar, size doğru, güvenilir ve kanıta dayalı içerikle rehberlik etme misyonumuzda bize destek olmak için bize katılıyor.

Eliana Delgado Villanueva
Eliana Delgado Villanueva

Tercüman ve tercüman ve beslenme uzmanı

Saúl Sánchez Arias
Saúl Sánchez Arias

Diyetisyen

Elisa Morales Lupayante
Elisa Morales Lupayante

Beden Eğitimi Pedagogu ve Beslenme Uzmanı

Karla Henríquez
Karla Henríquez

Yaşlanma Karşıtı Estetik Tıp alanında doktor ve yüksek lisans derecesi

Anna Vilarrasa
Anna Vilarrasa

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı

Isbelia Esther Farías López
Isbelia Esther Farías López

filozof

Perfil Ruben

Bize Yazın

Sizin düşünceniz bizim için çok önemli!
Herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz varsa, editör ekibimizle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.