Sağlığa Bir Adım

dünya üzerindeki sağlık ve esenlik üzerine en çok okunan Türkçe dijital yayınlardan biridir

Hastalıklar ve tedavileri, sağlık, doğal ilaçlar, diyetler ve tarifleri, psikoloji, aile, doğum ve yaşam tarzı: Portalımızdaki sitede çeşitli konularda içerikler bulacaksınız. Bütün bunlar, bilimsel araştırmalara, ilaç keşiflerine ve genel olarak her konuyla ilgili en güncel bilgilere dayanan bir sağlık yazarları ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Karakteristik makaleler, videolar, bilgi içeren grafikler, röportajlar ve raporların yanı sıra titiz ve profesyonel bir ekip sayesinde sağlıklı yaşama dair bilgilerin yayılması alanında lider haline gelmiştir.

Ekibimiz

Rubén Zaballos

CEO

Gema Sánchez

Editor-in-Chief

Alberto Turrión

Marketing

Sağlığa Bir Adım, çalışkan yönetim ekibi sayesinde, 23 farklı dilde kullanılabiliyor, kalite standartlarını garanti eden 300’den fazla profesyonelin desteğine sahip ve 60’dan fazla ülkede biliniyor.

Takipçilerimiz

Bilgilendirici kaynağımızın ödülü, Facebook’ta yayınımızı okuyan 594.000’den fazla takipçidir. Her gün gelişmek ve daha iyiye gitmek için burada motivasyon buluyoruz.

Sağlığa Bir Adım’da kaliteli bilgiye bağlıyız. Bunu başarmak için tıp ve ilaç keşifleri, psikoloji, güzellik ve yaşam tarzı gibi farklı alanlardan uzman editörlerden oluşan bir ekibe sahibiz.


Ayrıca, Sağlığa Bir Adım, her ay 100 milyondan fazla ziyaret alan dünya çapında 80’den fazla web sitesinin geliştirilmesinden sorumlu dijital içerikte lider bir işletme olarak kalite garantisi olan MContigo markası tarafından desteklenmektedir.

Bize ulaşın

Tıbbi bir konuda birine danışmak ister misiniz?

Web sitemizde kişiye özel ilgi sağlayamamakla birlikte, alanında uzman hekimler tarafından yazılmış içerikleri sağlık dizinimizi kullanarak bulabilirsiniz. Eğer kritik bir durumda olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen acil servisleri arayın.

Bize ticari bir teklif vermekle mi ilgileniyorsunuz?

Lütfen geliştirme ve genişleme ekibimize bir e-posta gönderin.

İçeriğimizi kullanmak ister misiniz?

Öyleyse yasal ekibimize bir e-posta gönderin.

Sayfamıza reklam vermek ister misiniz?

Lütfen reklam bölümümüz ile iletişime geçin.

Ofisimiz

C/ Concejo 13
Salamanca, İspanya
CP: 37002