Aksesuarlar: Kadınlar İçin 4 Yeni Trend

Aksesuarlarınızda en yeni trendleri takip ederek modaya uymaya hazırlanın. Güneş gözlükleriniz bir heyecan yaratabilir.
Aksesuarlar: Kadınlar İçin 4 Yeni Trend

Tarafından yazılmıştır Paula Heidemeyer

Son Güncelleme: 16 Eylül, 2022

Arada sırada, modadaki değişimler ve aksesuarlar için yeni trendler piyasaya sürülüyor. Yeni markalar ortaya çıkıyor ve herkes için neredeyse elzem hale gelen kıyafet ve ürünler yaratılıyor. Eğer modayı seviyorsanız, o halde dünyanın her yerinde trend hale gelmiş sahip olmanız gereken bu parçalara bir göz atın. Burada moda olan aksesuarlar bulacaksınız – bunlar piyasada olan ve varlığını bilmiyor bile olabileceğiniz takılar ve parçalar. Aksesuarlardaki son trendler hakkında bu yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Aksesuarlar: Yeni Trendler

Etek giyen kadın.
Stilinize en iyi şekilde uyan, trendleri belirleyen aksesuarlar seçin.

Moda söz konusu olduğunda fark ettiğimiz bir şey var, her yeni mevsim ile birlikte sadece yeni kıyafetler görmek ile kalmıyoruz, ama bunlar ile uyumlu aksesuarlar da görüyoruz. Sayısız farklı trend var ve hepimiz farklı stiller, kişilikler ve zevklere sahip olduğumuz için herkes farklı bir ürünü çekici buluyor.

Kendi kişisel stilleri söz konusu olduğunda kalabalığı takip etmek yerine kutunun dışına çıkmayı sevenler de var. Diğer insanlar ise en sevdikleri ünlüler ile aynı kıyafetleri giyiyor  ya da en fazla etki yaratan arkadaşlarının stilini takip ediyor.

Moda olan aksesuarlara yatırım yapma sebebiniz ne olursa olsun, size piyasada olan şeyleri ve insanların ne giyiyor olduğunu söyleyeceğiz.

1. Etnik Tarz

etnik kadın
Etnik tarz yaz aylarında çok popülerdir.

Büyük ihtimalle bu tarz kıyafetler giymeyi tercih eden birçok kadın görmüşsünüzdür. Bu gerçekten de her yaz tekrar ortaya çıkan ve her mevsim kendini yeniden yaratan bir klasik. Bu aksesuar trendlerinden bazıları ile bu etnik havayı yavaş yavaş stilinize yansıtmayı deneyin.

 • Cesur ve canlı renkler katmayı deneyin.
 • ‘Maksi’ aksesuarlar arayın: etnik tarz büyük aksesuarları sever
 • Choker: siyah kurdeleden kolyeler
 • Kolyeler
 • Küpeler
 • Bilezikler
 • Yüzükler
 • Altın aksesuarlar
 • Gümüş aksesuarlar

Yukarıdakilerin hepsi hem gündüz hem de gece sırasında kullanmak için mükemmeldir.  Plaj tatilinizde modaya uymak için mükemmel kombinasyon!

2. Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü takan bir kadın.
Güneş gözlükleri bir yaz klasiğidir ve trendler her yıl değişir.

Her mevsimde yeniden keşfedilen en iyi aksesuarlardan bir tanesi güneş gözlükleridir. Bu sadece bizi güneşin ışınlarından korumak ve görme kalitemizi arttırmak ile kalmaz, ancak görüntümüzü de tamamlar.

Genel olarak, en şık ve orijinal güneş gözlükleri ünlülerin taktığı güneş gözlükleridir. Bugünlerde ünlüler fotoğrafları ile son trendleri göstermek için sosyal medya platformlarını kullanıyorlar.

İspanyol markası Goodbye Rita hem ekonomiktir, hem de kauçuk gibi bir dokuya sahip olan çeşitli canlı renklerde güneş gözlükleri satmaktadır.

Bu yazımız ilginizi çekebilir: Yeni Mayo Trendlerini Keşfedin

3. Çantalar

Kolunda bir sürü çanta taşıyan bir kadın.
Çantalar aksesuar trendleri söz konusu olduğunda bir klasiktir ve her yıl yeniden keşfedilmektedir.

Bizi büyülemekten hiç vazgeçmeyen bir diğer marka da Carolina Herrera. Evet, herkesin bütçesi için uygun olmayabilir, ancak eğer kaliteli şeylere yatırım yapmak istiyorsanız Carolina Herrera son derece güvenli bir bahistir.

Örneğin “Bimba” adlı çantası (çapraz bir çanta) 15 yıldır piyasadadır. Kendisini yeniden icat etmiştir ve dikdörtgen şekli ve yastıklı dokusu ile ikonik bir tasarım haline gelmiştir.

Her geçen yıl dönüşüm geçirip yeni trendler ile oynuyor.

Yıl dönümü için, bu çanta galası için giydirildi ve payetler, çiçekler, simler ve ponponlar ile dolu koleksiyonlar çıkartıldı. Eğer bu çantanın fiyatını karşılayamıyorsanız birçok moda evinden bir tanesinden fiyatının ufak bir kısmına kiralayabileceğinizi de unutmayın.

4. Kocaman Deniz Yatakları

Plajda güneşlenerek kitap okuyan bir kadın.
Bir diğer klasik: Deniz yatakları. En kısa yazların bile keyfini çıkarabilmek için mükemmel.

Elbette, Instagram’da bu çok büyük deniz yataklarından yüzlercesini görmüşsünüzdür. Piyasaya ilk sürüldüklerinde çok pahalıydılar, ancak şimdi çok daha uygun fiyattalar.

En yeni yaz trendlerinden biri de bunlar. Şimdilerde kışın daha fazla acı çekiyoruz ve hava ısınmaya başladığında düşünebildiğimiz tek şey bir deniz yatağında uzanmak oluyor.

Bu yataklar kocaman ve çok fazla dikkat çekiyorlar. Hem yetişkinleri hem de çocukları eğlendiren şaşırtıcı ve orijinal tasarımlar bulunabiliyor. Bunlardan bazıları:

 • Flamingolar
 • Tek boynuzlu atlar
 • Pizza dilimleri
 • Ananas
 • Karpuz
 • Kaktüs
 • Kuğular

Bunlar da yazınız için mükemmel aksesuarlar olabilirler. Bunu giyemeseniz de size en az diğer moda aksesuarları kadar, hatta belki de onlardan fazla keyif verebilir.

İlginizi çekebilir ...
Sandaletlerinizdeki Kötü Kokudan Kurtulmak
Sağlığa bir adım
sayfasında okuyun Sağlığa bir adım
Sandaletlerinizdeki Kötü Kokudan Kurtulmak

Sandaletler ayaklarınızı havalandırsa da, ısı aşırı nem ve kokuya neden olabilir. Sandaletlerinizdeki kötü kokudan kurtulmak mı istiyorsunuz?


Bu yayının içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir uzmanın teşhislerini, tedavilerini veya tavsiyelerini kolaylaştırmaya veya onların yerini almaya hizmet edemezler. Herhangi bir şüpheniz varsa güvendiğiniz uzmanınıza danışın ve herhangi bir işleme başlamadan önce onayını alın.