Eski Bir Ruh Musunuz? Öğrenmeniz İçin 10 Yöntem

Taoculara göre, 5 reenkarnasyondan sonra eski bir ruh dünyadaki yolculuğunun son safhasındadır. Bu eski ruhlar bilgilerini çevrelerindeki kişilere aktarmak zorundadır.
Eski Bir Ruh Musunuz? Öğrenmeniz İçin 10 Yöntem

Tarafından yazılmıştır Okairy Zuñiga

Son Güncelleme: 16 Eylül, 2022

Muhtemelen “eski ruh” terimini daha önce de duymuşsunuzdur. Eski bir ruh hakkında konuşmak çok yaygın olan bir şey değildir. Sonuç olarak, bu terim esas olarak ruhani dünya ile ilgilenen kişiler tarafından bilinir.

Kulağa bu kişi siz misiniz gibi geliyor?  Eski bir ruh olup olmadığınızı bilmek ister misiniz? Okumaya devam edin ve bu ilginç konu hakkında daha fazlasını keşfedin.

Eski Ruh Nedir?

çiçeği alan kız

Taoculara göre, eski ruhlar geçmiş 5 hayatlarına geri döner.

Bu 5 reenkarnasyondan sonra, bu kişinin yeryüzündeki son hayatını yaşadığı düşünülmektedir.

İnsanlar, ruhsal durum hakkında uzman olanlar ve bu alanın akademisyenleri için kemik ve kaslardan yapılmış cesetlerdir. Bununla birlikte, aynı zamanda bir hayaleti, ruhu ve enerjisi vardır.

Eski bir ruh dünyada nihai aşamasında olduğu zaman, bu bilgiyi başkalarıyla paylaşma ihtiyacı doğar. Bu durum, dünya yolculuğu şimdi sona erdiği için ve ruhlar evrenin bir parçası olmaya ve astral bir düzlem kurmaya hazırlandığı için gerçekleşir.

Bunu bilmeden, muhtemelen varlıklarını fark etmeden çok sayıda eski ruhla tanıştınız. Aynı zamanda, haberiniz olmadan sizde onlardan biri olabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Özgür Bir Ruh Olduğunuzun 7 İşareti

1. Eski bir ruh bağımsız yaşar

Eski ruhlar materyal ya da cinsel zevk arayışında değildirler. Bu insanlar şu anda hayatlarından memnunlardır. Mutlu olmak için dışarıdan gelen durumlara güvenmezler.

Şöhret ya da tanınırlık için neden uğraşmadıklarını anlamak oldukça kolaydır. Onlara göre, hiçbir şey kozmik düzlemden daha derin bir biçimde tatmin edici olan bir değere sahip değildir.

2. Tatmin kendi içinizden gelir

Eğer eski bir ruhsanız, sosyal statüye sahip olmak ya da ekonomik merdivene tırmanmak için para kazanmak sizin için önemsizdir.

Başkalarını mutlu eden şeylere karşı bir tutum sergilersiniz, çünkü yaptığınız şey hakkında tatmin olmuş hissedersiniz.

Eski ruhlar içsel huzur arayışındadırlar. Bu nedenle, toplumun dikte ettiği yönün tam tersi yönünde ilerlemek onlar için sıra dışı bir şey değildir.

3. Başkaları için güven kaynağı ya da desteksiniz

gülümsemek

kişisel sorunlarını anlatmak için size gelirler.

Bunun nedeni, size gelen insanların güvenebilecekleri bir insan bulacak olmasıdır. Konuşabildikleri birisiniz çünkü güç uyandırıyorsunuz.

4. Benzersiz ve başkalarından farklısınız

Eski ruhların olayları başkalarından daha farklı bir şekilde görme şekli vardır. Örneğin, farklı alışkanlıklara sahip olabilirler. İçsel benlikleriyle etkileşim kurmak için çok fazla zamana ihtiyaçları vardır.

Ayrıca, yalnız kalmaktan ve doğayla zaman geçirmekten hoşlanırlar. Onlar, kronolojik yaşlarına göre olgun olan insanlardır.

5. Sanatsal yetenekler

Genel olarak, eski ruhlar hayatlarını sanat, kültür ve beşeri bilimlere adamış insanlardır. Onların, bütün kozmik enerjilerini geliştirmelerine izin veren sanatsal etkinliklere katılma eğilimindedirler.

Müzikle yüksek seviyede bilince ulaşırlar ve bu sayede yeterince rahatlayarak iç benliklerini keşfedebilirler. Edebiyat aracılığıyla mesajlar iletirler. Resimler aracılığıyla insan ilişkileri ifade ederler.

6. Kronolojik sorularınız vardır

Başka bir çağın giysileri, müziği, adetleri ve gelenekleri için garip bir ilgiye sahip olma ihtimaliniz vardır. Eski ruhlar, şu ankinden daha başka bir zamanda yaşadıklarını hissederler.

7. Olgun bir insansınız

Kendi yaşınızdaki insanlarla etkileşim kurma ve arkadaşlık edinme konusunda zorluk mu yaşıyorsunuz? Onlarla ilginç bir şey hakkında konuşma ihtimaliniz olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Algılama ve analiz etme tarzınız onlarınkine uymadığı için sizi tuhaf mı görüyorlar? Bu durum eski bir ruh olduğunuz için sorun olabilir.

8. En sevdiğiniz faaliyetlerden biri analizdir

analiz

daha büyük bir planın küçük bir parçasını oluşturduğunu düşündükleri

Eski bir ruhsanız, muhtemelen daima daha çok şey bilmek ister ve basit bir cevabı çok nadir kabul edersiniz.

9. Empati, ana özelliklerinizden biridir

Başka bir özellik de, yargılamadan ya da eleştirmeden başkalarının görüşlerini dinlemenizdir. Onlara yardım etmek ve neler olup bittiğini anlamak için kendinizi başkalarının yerine koyabilirsiniz.

Bu doğuştan gelen bir şeydir. Öğrenilmez.

10. Bir insanı anında anlayabilirsiniz

Eski bir ruha sahip olmak, bir insanın nasıl biri olduğunu kolayca deşifre edebileceğinizi gösterir. İçgüdüleriniz nadiren başarısız olur. Bu nedenle, çok hızlı bir şekilde bir insanın samimi ya da güvenilir olduğuna karar verebilirsiniz.

Doğru yönde gidip gitmediğiniz konusunda sizi haberdar eden duygulara dayanan kararlar verebilirsiniz. Çok nadir hata yaparsınız.

İlginizi çekebilir ...
Sarılmak Bazen Ruhunuzu Rahatlatmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şeydir
Sağlığa bir adım
sayfasında okuyun Sağlığa bir adım
Sarılmak Bazen Ruhunuzu Rahatlatmak İçin İhtiyacınız Olan Tek Şeydir

Sarılmak üzerimizdeki yükleri hafifletir, çevremizin bize olan sevgisini anlamamızı ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar.


Tüm alıntı yapılan kaynaklar, kalitelerini, güvenilirliklerini, güncelliklerini ve geçerliliklerini sağlamak için ekibimiz tarafından derinlemesine incelendi. Bu makalenin bibliyografisi güvenilir ve akademik veya bilimsel doğruluğa sahip olarak kabul edildi.


  • Flores Mamani E, Garcia Tejada M, Calsina Ponce W, Yapuchura Sayco A. (2016). Las habilidades sociales y la comunicación interpersonal de los estudiantes de la Universidad Nacional del Altiplano – Puno. Comuni@cción, 7(2): 05-14.
  • Toshihiko Izutsu. Sufismo y taoísmo: estudio comparativo de conceptos filosóficos clave. Madrid: Siruela, 2004.
  • Yutang L. La filosofía del taoismo. Revista de la Universidad Nacional. 1949;14(14):33-9.
  • Tucci G. Apología del taoísmo. Valladolid: Maxtor, 2013.
  • Arias Capdet P. La utilidad de la meditación como modalidad terapéutica: Parte I. Rev Cubana Med Gen Integr. 1998;  14(2): 174-179.

Bu yayının içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir uzmanın teşhislerini, tedavilerini veya tavsiyelerini kolaylaştırmaya veya onların yerini almaya hizmet edemezler. Herhangi bir şüpheniz varsa güvendiğiniz uzmanınıza danışın ve herhangi bir işleme başlamadan önce onayını alın.