Flört Oyunu: Erkekleri Etkilemenin 5 Etkili Yolu

Baştan çıkarıcılık yeni bir kavram değildir. İlkel zamanlarda, iki insan arasındaki çekim basit bir bakışmayla başlamıştı.
Flört Oyunu: Erkekleri Etkilemenin 5 Etkili Yolu

Son Güncelleme: 06 Ocak, 2019

Flört oyunu sırasında, elinizin altındaki tüm silahları kullanmaya değer. Üstelik bazı kuralları çiğnemek de sizin elinizde.

Eskiden kadınlar erkeklerin onlara kur yapmasını beklemek zorundaydılar ancak artık kadınlar da ilk adımı atabiliyorlar.

Bugünkü yazımızda, küçük şeylere odaklanmayacağız. Bunun yerine, gerçekten neye dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Peki, bir erkeği çeken şey nedir? Öncelikle, asla başarısız olmayan bazı temel psikoloji tekniklerine ve sosyal tekniklere odaklanmak gerekiyor.

Flört Oyunu: Erkekleri nasıl etkileyebilirsiniz?

Flört oyunu için her şeyden önce kendinizi iyi tanımanız gerekir. Bu, kim olduğunuzu bilmek ve özgüveninizin olması demektir.

Fiziksel olarak nasıl göründüğünüze bakmaksızın kendinize güvenmeniz gerekiyor. Burada önemli olan nokta aşağıdaki adımları takip etmektir:

  • Sizinle ilgilenmesini sağlamanın yanı sıra, sizi istemesi için onu teşvik edin.
  • Güvenebileceği kişi olun.
  • Ona belirsiz sinyaller gönderin.
  • Başkalarının da sizi istediği algısı yaratın.
  • Size ihtiyacı olduğuna onu inandırın.

Ayrıca, unutmayın ki dişiliğe karşı koymak oldukça zordur. Anlayışlı, dürüst ve bağımsız bir kadın çoğunlukla erkeklerin dikkatini çeker.

Hiç şüphesiz, bu kadınlar herkeste merak uyandırır.

Bu durumu daha ayrıntılı olarak analiz edelim:

1. İlgi çekin

deniz kenarında duran kadın

Yapmanız gereken ilk şey kendinize şu soruyu sormaktır: Neler bu kişiye karşı savunmasız görünmeme neden olabilir?

Vücut dilinizdeki ve hareketlerinizdeki değişiklikleri analiz edin.

Taklit yapıyor olsanız bile gülümsemek ve rahat görünmek önemlidir!

Hiçbir şekilde saçlarınızın ucuyla oynayarak, dudaklarınızı ısırarak ya da kekeleyerek gergin olduğunuzu karşı tarafa belli etmeyin.

Konuşmaya başlarken enerjik ve yaratıcı olun. Bu özgüvenli görünmenizi ve karşı tarafın ilgisini çekmenizi sağlayacaktır.

2. Güven verin

Burada en önemli nokta dikkatlice davranmaktır çünkü niyetinizi direkt belli ederseniz bir dirençle karşılaşabilirsiniz.

Erkekleri yavaş yavaş baştan çıkarmanız gerekir böylece erkek sizi hemen fark etmez.

Üçüncü bir taraf aracılığıyla karşınızdaki kişiye yaklaşabilirsiniz ancak nötr bir tavırda olmalısınız.

Genellikle erkeklerin konuşmasına fırsat vermek, kendi güçlü ve güçsüz yanlarınızı analiz edebilmek için daha iyi olacaktır.

Baştan çıkarma sanatında, sakin kalmayı başaran kişiler kazanır çünkü eğer duygularınızın size rehberlik etmesine izin verirseniz kontrolünü kaybedersiniz.

3. Belirsiz davranın

konuşan çift

Bir sonraki adım, dikkat çekmektir. Peki, bu nasıl yapılır?

Bu, şüpheye yol açan çelişkili sinyaller vermekle alakalıdır.

Yani, nazik ve zeki davranın ancak aynı zamanda biraz güçsüz görünmekten de korkmayın. Bu, karşınızdaki kişinin kafasının karışmasına neden olur ve gizem onu size yakın tutacaktır.

Aşağıdaki örneği göz önünde bulundurun:

  • Ürün pazarlayanlar size ürünün tüm özelliklerini tanıtır ve siz de o ürünü bir an önce satın alıp denemek istersiniz.

İlişkilerde de durum benzerdir ve fanteziler de bu yüzden ortaya çıkar. Yani, eğer bir şeyi “deneyemiyorsanız”, bu sizin için bir dürtüye dönüşür ve bir şekilde onu elde etmek için çabalamaya çalışırsınız.

Unutmayın ki, bir erkeği etkilediğinizden emin olmak için onun sizinle vakit geçirmekten hoşlanması yeterli değildir. Aynı zamanda yokluğunuzu da hissetmelidir.

Giyinme şekliniz ve dudaklarınızın görünüşü, sizi görmek için daha hevesli olmasını sağlar. Bununla birlikte, asıl amacınız dış görünüşünüzün ardında çok daha fazlası olduğuna onu inandırarak zihnini ele geçirmek olacaktır.

Bunu başarmak için, ilgisizliği ve kararsızlığı dengede tutmanız gerekiyor. Ne çok çekingen ne de çok soğuk davranmalısınız. İkisinin arasında bir davranış benimserseniz karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz.

4. Kıskanmasını sağlayın

Neden başkalarının sahip olduğu şeyleri istiyoruz? Psikolojide “eksiklik sendromu” adı verilen ve sahip olmadığınız şeyleri neden istediğinizi açıklayan bir şey vardır.

Bu durum yalnızca aşk ve sevgi alanında mevcut değildir, günlük hayatta pek çok yerde karşımıza çıkar.

Birisi bir şeyler başardığında ve siz bir şey yapmadığınızda üzerinizde baskı hissedersiniz.

Bu, ilerlemenize izin vermeyen ve endişelenmenize neden olan bir memnuniyetsizliktir. Başkalarının uzak durmaya çalıştığı bir kadın ilgi uyandırmaz.

Kendinizi arzu edilen biri olarak göstermelisiniz böylece karşınızdaki kişi diğer erkeklerin de sizi arzuladığına inanır.

Bu, otomatik olarak değerinizi artıracak ve erkeğin size sahip olmak için elinden gelen her şeyi yapmasını sağlayacaktır.

5. Size ihtiyaç duymasını sağlayın

kadın ve erkek

Hayatından memnun olan birisini baştan çıkarmak zor olacaktır. Onu, size ihtiyacı olduğuna inandırmaya çalışın.

Dışarıda doğrudan ya da dolaylı olarak rakibiniz olan bir sürü kadın vardır.

Artık en iyi özelliklerinizi göstermek ve bir şekilde üstün olduğunuzu kanıtlamak zorundasınız.

Buna hassas konulardan bahsederek başlayabilirsiniz. Örneğin, geçmişinizle ilgili hikayeler anlatarak diğer kadınlardan farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Yapmanız gereken en iyi şey hem dürüst hem de kendinizden emin olmaktır. Böylece size güvenebileceğini ve yanınızda korunmasız hissedeceği biri olduğunu keşfeder.

Bu, ilişkiyi dostluğun ötesine taşımanın bir yoludur. Eğer bir yarasını ortaya çıkarırsanız, bu boşluğu doldurma kaygısı ona ihtiyaçlarını karşılayacak bir kişinin olduğunu gösterir.

Bir boşluğu doldurma isteği, birini baştan çıkarmak için kullanılan bir zayıflıktır.

Çekici ama dikkatli olun. Karşınızdakinin kişisel alanını istila etmeyin.

Biraz yokluğunuzu hissetmesine izin verin. Aksi takdirde, eğer fazla üzerine düşüyorsanız erkek uzaklaşmaya başlar.

Sizin yanınızda olduğu zaman rahat ve huzurlu hissetmesini sağlamalısınız. Böylece sizinle değilken o rahat ve huzurlu ortamı özler.

Flört oyunu için artık hazır mısınız?


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.