Göbeğinizi Gizlemek İçin 7 Moda Hilesi

Göbeğinizin dış görünüşünüzü etkileyeceğinden endişeleniyor musunuz? İstediğiniz her çeşit kıyafeti giymek için bu hileleri öğrenin.
Göbeğinizi Gizlemek İçin 7 Moda Hilesi

Son Güncelleme: 03 Ocak, 2019

Yaz mevsimi yaklaşıyor ve tabii ki, üstünüzde daha az kıyafet istiyor olacaksınız. Bu da, vücudunuzu daha fazla göstereceğiniz anlamına geliyor. Her ne kadar birçok insan için bu derece açıklık kötü haber sayılsa da, ihtiyacınız olan çözüm çok uzaklarda değil. Bu nedenle, bu makalede sizinle, göbeğinizi gizlemek için yardım alabileceğiniz birtakım moda hileleri paylaşacağız.

Birçok erkek ve kadın için göbek demek düşman demek. Nedeni ne olursa olsun, insanlar, göbeklerini göstermekten pek hoşlanmazlar

Bununla birlikte, bu kaygıyı sakinleştirmesi beklenen iki gerçek vardır. İlk ve en önemlisi, kimsenin mükemmel olmadığı gerçeğidir. Dışarıdan nasıl göründüğünüz, içeride kim olduğunuzu tanımlamaz. Vücudunuzu olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekir. Eğer dış görünüşünüzü gerçekten değiştirmek istiyorsanız, bu, toplum baskısından ötürü değil sizin kendi isteğinizle olmalıdır.

Bir başka iyi haber ise, giysilerinizin bu konuda gerçekten yardımcı olabilmesidir.

Giysilerinizin arkasına birkaç kiloyu daha nasıl gizleyebilirsiniz? Bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Göbeğinizi gizlemek için moda hileleri

1. Uzun gömlekler

Bu oldukça basit bir hiledir fakat kesinlikle hedeften şaşmaz. Uzun ve bol gömlekler, istenmeyen fazlalıklarınızı kolaylıkla gizlemenize yardımcı olur. Buna ek olarak, içlerinde kendinizi rahat ve şık hissedersiniz. Bu gömlekleri farklı pantolonlarla kombine ederek bir sürü seçeneğe sahip olabilirsiniz. Harika görünme ve kendinizi daha iyi hissetme fırsatını sakın kaçırmayın.

Bununla birlikte, çok geniş giysiler giymeniz tavsiye edilmez. Bunlar aslında olduğunuzdan daha kilolu görünmenize neden olabilir. Ne çok büyük, çok küçük, sadece sizin için doğru olan bedeni bulmanız gerekir.

eski gömlekler

2. Koyu renk kıyafetler giyin

Genellikle, yapısı tıpa tıp aynı fakat renkleri farklı kıyafetler, onları giyen insanı farklı gösterir. Bu nedenle, siyah renk kıyafetler, her zaman iyi birer seçenektir. Seçebileceğiniz başka renkler de var; lacivert, kahverengi, bordo ya da koyu yeşil gibi.

göbeğini ölçen kadın

3. Doğru kesim kıyafetleri tercih edin

Bir diğer hile, kalçanızın karnınızı gizlemesi için daha geniş kesimli kıyafetler seçmektir. Örneğin, peplum kesimli ve imparatorluk kesimli kıyafetler mükemmel seçeneklerdir.

Buna ek olarak, kıyafeti tamamlamak adına vücut şeklinize uygun bir iç çamaşırı seçmek de çok önemlidir. Eğer sizi rahat ve iyi hissettiriyorsa, kemer bile giyebilirsiniz.

Bu iki öneri karın bölgenizi muhteşem bir şekilde gizlemenize yardımcı olacaktır. Denemek için hiç tereddüt etmeyin.

kıyafet asan bir kadın

4. Düşük belli kot pantolon giymeyin

Göbeğinizi gizlemek için giyebileceğiniz en iyi seçenekler, yüksek veya orta belli kot pantolonlardır. Daha rahat hissetmenize ve vücudunuzu şekle sokmaya yardımcı olurlar.

Kıyafetleri içerisinde güzel görünmeyi dileyen bir tek kadınlar değildir. Erkekler de aynı bu şekilde hissederler. Bu nedenle, size birkaç ipucu daha vereceğiz.

Her şeyden önce, erkekler de kadınların uyguladığı moda hilelerine başvurabilir. Bu, çok geniş ya da çok dar kıyafetlerden uzak durarak, koyu renk giysileri tercih etmek anlamına gelir.

göbek

5. Geniş kabanları tercih edin

Zarif bir görünüşün yanı sıra, geniş paltolar, altında olanı saklamaya çalışırken bireye mükemmel bir seçenek sağlar. Elbette, yaz aylarında yararlanabileceğiniz bir seçenek değildir. Bu nedenle, aşağıdaki hileleri okumaya devam edin.

genç bir kadın

6. Kıyafetin Tasarımı

Bu noktada akılda tutulması gereken birkaç şey var: İlk olarak, Amerikan tarzı ve spor ceketler, özellikle yakası açık giyilirse çok yardımcı olabilir.

Öte yandan, göbeğiniz çok büyük olmadığı sürece, yüksek belli pantolonlar daha elverişli seçeneklerdir. Bunlar, bacaklarınızın daha uzun ve daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Son olarak, yatay çizgili, baskılı ve tayt şeklindeki pantolonlardan kaçının. Küçük detaylar gibi görünseler de aslında çok etkililerdir.

bira göbeğinizi gizlemek

7. Duruş şekli ve tutum

Bu ipuçlarının en sonuncusu, erkek ve kadınların dış görünüşlerinde anahtar role sahiptir: tavır.

Aynı vücut, dik bir duruşla çok farklı görünebilir, çenenizi yukarıda tutun ve kim olduğunuzdan emin olun.

Vücudunuzdan utanıyor ve kendinizi saklıyorsanız eğer, endişeniz kendini gösterir. Aslında saklamaya çalıştığınız her şeyi dışa vurmuş olursunuz. Başınız dik bir şekilde, güvenle hareket edin!

yürüyen ayaklar

Gördüğünüz gibi, göbeğinizi gizlemek peşindeyseniz her detay çok önemlidir. Bu ipuçlarının her birini inceleyin ve vücut şeklinizi önemli ölçüde iyileştirmek için uygulamaya başlayın.

İlginizi çekebilir ...
Her Gün Ne Kadar Süre Egzersiz Yapmak Gerekir?
Sağlığa bir adım
sayfasında okuyun Sağlığa bir adım
Her Gün Ne Kadar Süre Egzersiz Yapmak Gerekir?

Birçok kişi her gün egzersiz yapmak gibi harika bir alışkanlığa sahiptir. Bu alışkanlık, sağlıklı, aktif ve enerjik kalmanıza yardımcı olur.


Bu yayının içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir uzmanın teşhislerini, tedavilerini veya tavsiyelerini kolaylaştırmaya veya onların yerini almaya hizmet edemezler. Herhangi bir şüpheniz varsa güvendiğiniz uzmanınıza danışın ve herhangi bir işleme başlamadan önce onayını alın.