Geri dönüşüm

Doğru geri dönüşüm yapıp yapmadığınızı nasıl anlarsınız? Bu bölümde, eşyaları geri dönüştürmenin yanı sıra belirli ürünleri yeni ve şaşırtıcı şekillerde nasıl tekrar kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Kolay uygulanan ve hem gezegen hem de cüzdanınız için iyi olan benzersiz ipuçlarını kaçırmayın!

Plastik Şişelerden Saksı Yapmayı Öğrenin

Artık kullanmadığınız eski saklama kaplarınız için bazı fikirler öğrenmek ister misiniz? Bu makalede size sadece birkaç dakika içerisinde plastik şişelerden saksı yapmaya dair dört öneri paylaşacağız. Süt ürünleri, içecekler ve artık kullanmadığımız temizlik malzemeleri gibi birçok şeyi saklamamıza yarayan eski…

Eski Kıyafetleri Tekrar Kullanmak için Harika Fikirler

Herkes bazen kıyafetlerinden sıkılabilir. Çok fazla yer kapladığı için tüm kıyafetlerin dolabınızda üst üste birikmesi size zorluk çıkarır. Hiç giymeseniz de vazgeçemediğiniz kıyafetleriniz olabilir. Bu nedenle eski kıyafetleri tekrar kullanmak için farklı bir yol bulmak gerekebilir. Eski kıyafetleri tekrar kullanmak…

Kullanılmış Yağ İçin Geri Dönüşüm Fikirleri

Kullanılmış yağ ile genellikle ne yapıyorsunuz? Bazıları, bu yağları daha sonra bir geri dönüşüm kovasına bırakmak amacı ile bir kap içerisinde biriktirir. Eğer yaşadığınız şehir böyle bir alternatif sunmuyorsa kullanılmış yağlarınızı bahçenize döküyor, çöpe atıyor veya basitçe lavabonuza döküyor olabilirsiniz.

Eski Kot Pantolonları Değerlendirmenin 9 Yolu

Bazen kullanmadığınız eski kot pantolonlarınızı birilerine vermek en iyisidir; ama bunun yanı sıra, uzun yıllar kullanabileceğiniz bu kumaştan çeşitli yollarla faydalanabilirsiniz. Eski kot pantolonları yeniden kullanmanın yollarını öğrenmek ister misiniz? O zaman okumaya devam edin!